E-Sağlık Çözümleri

HL7 ve özel entegrasyon çözümlerimiz, diğer sağlık sistemleriyle güvenli bir şekilde bağlantı kurmanıza yardımcı olabilir.

Akademik Proje Geliştirme

Bu yıkıcı veri ihlallerinin sizin ve müşterilerinizin başına gelmemesi için ürününüzü HIPAA kurallarıyla nasıl uyumlu hale getireceğinizin farkında olmanızı sağlamak istiyoruz.

TeleSağlık/İzleme

Sağlık alanındaki akademik projelerinizi gelin birlikte yapalım! En son teknoloji ile ve güvenilir bir alt yapı ile sağlık projelerinizi destekliyoruz!

Uçtan uca geliştirme süreci için

Duygular ve kişiselleştirme, tüketici davranışlarını şekillendiriyor, bu nedenle marka bağlılığı oluşturmak için insan merkezli kullanıcı deneyimi hizmetleri tercih ediyoruz. İlgi çekici görsel tasarımlar ve unutulmaz marka deneyimleriyle müşterilerinizle duygusal bağlar kurmanıza yardımcı oluyoruz.

Dünyanın dört bir yanındaki hastanelerin, kliniklerin ve sağlık hizmeti sağlayıcılarının, hasta verilerini, tıbbi kayıtları toplama ve toplumla etkileşim kurma sürecini kolaylaştırmak için kendi benzersiz sağlık hizmetleri mobil uygulamalarını oluşturmalarına yardımcı oluyoruz.

Profesyonel ve en iyi web uygulama geliştiren firma arayışında SolvePark’ı tercih edebilirsiniz.Yüksek performanslı, maksimum esneklik ve kullanım kolaylığına sahip Web Uygulamaları sunuyoruz.

 

Tek bir kod tabanı kullanarak birden fazla platformda dağıtılabilen veya yayınlanabilen Çapraz Platform Uygulama Geliştirme için tam bir oluşturma hizmeti.

Pandeminin ardından verimliliğinizi koruyun ve yapay zeka sağlık çözümlerini benimseyerek teşhis, tedavi ve hastalarla iletişim yaklaşımını yeniden tanımlayın.

Fikrinizi geliştirin, bir prototip oluşturun ve geliştirici ekibimizle neredeyse tüm büyük platformlarda dağıtın.

Fikirlerle dolu bir ekip olarak, bir sağlık ürünü ortaya çıkarmanın
ne kadar zor olduğunu biliyoruz.

Bilgimizi, deneyimimizi paylaşalım ve bu yolculuğu daha az acılı ve daha

 verimli hale getirmenize yardımcı olalım.

Sağlam çözümler için teknoloji uzmanlığı

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Uçtan uca sağlık yazılımı
geliştirme deneyimimiz

Diş Bakımı

Sağlık Hizmetleri

FHIR

Mobil Uygulama

AI

Evden diş muayenesi için akıllı yapay zeka destekli hizmet.

Zorluklar

Diş hekimliği dünyasının karşılaştığı başlıca zorluklar yüksek maliyetler, diş kaygısı, ulaşılabilirlik ve pandemi sırasında ihtiyacınız olan ağız bakımını alabilmektir.

Çözüm

Çözümümüz, herhangi bir zamanda herhangi bir yerden kolayca diş muayenesi yapmanın ve bir profesyonele soru sormanın akıllı ve güvenli bir yolunu oluşturmak ve optimal bir profilaksi ile diş sağlığının iyileştirilmesine yardımcı olmaktır.

Sonuç

Evden rahatça diş muayenesi yapmanızı sağlayan 7/24 Dijital diş bakımı platformu.

Geliştirme ekibimiz
nasıl çalışır?

Yazılım Özellikleri

Bu aşama, bir işletme veya sektörde ortaya çıkan ve ele alınması gereken sorunun belirlenmesine adanmıştır. Bir çözüm planlamak için gerekli bilgileri topladıktan ve eldeki tüm verileri gözden geçirdikten sonra, aşağıdaki önerilerde bulunuyoruz.

Analiz

Fikrin uygulanabilir olup olmadığını görmek için detaylı bir akıllı çalışma. Bu aşamanın amacı, fikri bir iş yöneticisi perspektifinden analiz etmektir.
Dizayn

Geliştirme ekibinin üzerinde çalışabilmesi için yazılımın nasıl görüneceği, nasıl çalışacağı ve nasıl inşa edileceği de dahil olmak üzere tasarlanması aşaması.

Geliştirme

Yazılım bu aşamada bir araya getirilir. Bu, kodlama, altyapı kurulumu ve sistemin nasıl çalıştığının belgelenmesi gibi çeşitli süreçleri içerir.


Test Süreci

Tüm yazılımlar yayınlanmadan önce titizlikle test edilir. Ekibimiz, senaryoları hızla test etmek için çeşitli araçlar kullanır, böylece piyasaya sürülmeden önce yazılımdaki olası tüm sorunları bulabilirler.

Lansman

Bu yazılım ürününün yaşam döngüsünün son aşaması, tasarımcı ve geliştiricilerden oluşan ekibimizin desteğiyle ürünün piyasaya sürülmesi.


Proje yönetimi
sürecimiz nasıl işliyor?

Proje Analizi ve Teklifi

Bu aşama, projenin değerinin ve yönlerinin belirlendiği, projenin hedeflerinin, zaman çizelgesinin ve maliyetlerinin net bir şekilde görüldüğü aşamadır.

Dönüm Noktası Tanımı

Ekibe rehberlik edecek, proje zaman çizelgesine ve bütçeye bağlı kalacak sağlam bir proje planı. Proje planı, kaliteli çıktılar üretmek, riskleri ele almak ve net kilometre taşları belirlemek için ekibe yön verir.

Agile Sprints

Sprint planının ve hedeflerinin belirlendiği bu aşama, ekibin sprint sırasında birikimdeki hangi öğeler üzerinde çalışacağına karar vermesine yardımcı olur.


Proje Lansmanı

Önceki tüm aşamaların uygulanması, ekip üyeleri arasında görev dağılımı, hedeflerin gerçekleştirilmesi, paydaşlarla düzenli olarak toplantı yapılması ve proje takviminin güncellenmesi bu aşamada yer alır.

Satış Sonrası Destek

Her şey tam anlamıyla ürün kullanıma hazır olduğunda başlar! Her zaman buradayız, sadece süreci bitirmekle kalmıyor, aynı zamanda zaman içinde daha iyisini en iyi hale getiriyoruz!